پیانو باربد

العربية
EN

هایلایت

در یک نگاه

از اولین روزی که کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کردیم، حمایت مداوم از هنرمندان در هر سطحی همواره یکی از اصلی‌ترین اهداف ما بوده است. این هدف از طریق ایجاد برنامه‌های گسترده ای از جمله نمایشگاه‌های پیانو، حمایت‌های اسپانسری و تولید ویدئوها به واقعیت پیوسته است. این برنامه‌ها به ما کمک می‌کنند تا پلی بین علاقمندان به موسیقی و موسیقی‌دانان حرفه‌ای بسازیم و ارزشی را برای تمام ذینفعان کسب‌وکار خود فراهم کنیم.

نمایشگاه‌های پیانو باربد

 • برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی پیانو در سال ۱۳۸۷در هتل پارس شیراز و رونمایی از ۱۰۰ دستگاه پیانو.
 • نمایشگاه تخصصی پیانو پاییز ۱۳۹۴ هتل هما شیراز
 • نمایشگاه تخصصی پیانو تابستان و زمستان ۱۳۹۵ هتل شیراز
 • نمایشگاه تخصصی پیانو تابستان ۱۳۹۶ نمایشگاه مگامال رونمایی از ۳۰۰ دستگاه پیانو گرند و دیواری از برندهای بلوتنر، هسلر، ایملر، پتروف، یاماها، هایلون و کینگزبرگ

فعالیت‌های اسپانسری باربد

دیدگاه فکری مجموعه باربد همیشه ساختار حمایتی داشته و تلاش کرده با همکاری در برنامه‌های هنری که دارای استاندارد اجرایی لازم بوده و با هدف ایجاد ارزش برای هنر موسیقی کشور کلید خورده‌اند، دین خود را ادا کند.

 • حمایت از جشنواره موسیقی فجر  
 • برگزاری تور رسیتال پیانو استاد رافائل میناسکانیان در شهرهای تبریز، تهران، شیراز و اصفهان
 • به روزرسانی پیانو اشتنوی مربوط به تالار وحدت و رودکی 1398
 • به روزرسانی پیانو اشتنوی مربوط به دانشکده هنر دانشگاه تهران 
 • برگزاری مستر کلاس استاد انوشیروان روحانی پس از چهل سال در شهر های شیراز، تهران، مشهد، اصفهان، تبریز و کرمان
 •  به روزرسانی پیانوی سالن آمفی‌تئاتر ارامنه (سالن آرارات) 1396
 •  به روز رسانی پیانوی فرهنگسرای رودکی 1397
 • بازسازی دو دستگاه هارپ ارزشمند از برند لیون اند هلی و سالوی مربوط به بنیاد رودکی تهران (در آوریل سال 2018، محمد ملازم، موسس مجموعه باربد از کمپانی Camac harps درخواست می‌کند دوره‌های آموزشی و تخصصی هارپ را در ایران برگزار کند. پس از مذاکرات مربوطه، مدیر فروش کمپانی کَمک، Eric Piron و تکنسین ارشد این کمپانی،  Enric De Anciola به ایران فرستاده شدند و باربد وورک شاپ تخصصی کوک و رگلاژ ساز هارپ را به صورت اختصاصی برای نیروهای خود برگزار کرد. دستاورد این دوره، علاوه بر آموزش نیروهای بومی، بازیابی دو دستگاه هارپ ارزشمند در بنیاد رودکی تهران، کوک و رگلاژ 15 دستگاه هارپ متعلق به هنرجویان ایرانی است).

استیج باربد

فضای فیزیکی در فروشگاه باربد که برای به نمایش گذاشتن توان نوازندگی در سطوح مختلف و ایجاد انگیزه در این افراد و مخاطبانی که اجرای آنها را میبینند. این برنامه تلاش می‌کند با قرار دادن نوازنده در موقعیت اجرای صحنه‌ای، توانمندی او را به چالش بکشد و با پخش ویدیوها در فضای مجازی، مثل یوتوب و اینستاگرام، با دریافت نظر مخاطبان عام، نوازنده را ارزیابی کند.

ساندبورد باربد

ساندبورد برنامه‌ای برای مصاحبه با نوازنده‌های شناخته شده در شهرهای مختلف ایران است. این برنامه، توسط تیم تخصصی مجموعه باربد تهیه می‌شود و تلاش دارد تا تجربیات این عزیزان و چالش‌هایی که در مسیر یادگیری موسیقی داشته‌اند را به مخاطبان موسیقی ارائه دهد و با پخش ویدیوها در فضای مجازی و پرسش‌هایی که مطرح می‌شود؛ بیننده را با جزییات بیشتری از دنیای سازی که با آن در ارتباط هستند؛ آشنا کند.

ویرتوز باربد

ویرتوز درواقع دعوت از بزرگان موسیقی ایران در فضایی دوستانه است. هدف این برنامه، به نمایش گذاردن ارزش‌هایی است که این عزیزان طی سال‌های زندگی خود ایجاد کردند و دستاوردهای هنری ارزشمندی که در ایران و جهان دست یافته‌اند. وظیفه‌ی این برنامه، ثبت و نگهداری گوشه‌ای از تاریخ موسیقی ایران است؛ در دوره‌ای که نوجوانان و جوانان اهمیت کمتری برای موسیقی آکادمیک قائل هستند و عده‌ی کمتری در جشنواره‌ها و فستیوال‌های موسیقی ایران و جهان شرکت می‌کنند. از طرفی با صحبت‌هایی که در این محتوا مطرح می‌شود به هنرمند یادآوری می‌کنیم که هنوز از یاد نرفته و جامعه هنری به آنها نیاز دارد.